Saç Rengini Bakır Karamel Yapma

Saç Rengini Bakır Karamel Yapma
Saç Rengini Bakır Karamel Yapma

Bakır karamel saç rengi 2018 yılının kadınlar arasındaki en popüler saç rengidir. Ancak yapılması oldukça zor olduğundan dolayı bir çok kadın bu saç rengini elde edemeyeceğini düşündüğü için hiç bulaşmamaktadır. Ancak biz sizlere Saç Rengini Bakır Karamel Yapma için gereken şeylerin hepsinden bahsedeceğiz. Birkaç ufak tüyo yardımı ile sizde hayalini kurduğunuz o bakır karamel ışıltılı saçlara sahip olacaksınız. Üstelik size vereceğimiz tarif evinize kendinizin dahi yapabileceği bir tariftir.

Saç Rengini Bakır Karamel Yapmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Açık ten rengine sahip bayanlar için çok ideal ve hoş bir saç rengi olan bakır tonlarını elde etmek de bir o kadar zordur. Ancak biz sizlere bu yazı dizisi içinde Saç Rengini Bakır Karamel Yapma hususları kapsamında gerekli bilgileri vereceğiz.

  • Saçınız hangi renk olursa olsun bakır karamel tonunu elde etmek için öncelikle saçınızı açık bir karamel tonuna getirene kadar boyayınız. Bu sayede asıl saç renginiz silinecek ve ilk aşamayı tamamlamış olacaksınız.
  • İkinci aşamada ise saçınızdaki açılmaları fark ederek hemen seçtiğiniz bakır karamel tonunu saçınıza uygulamaya başlayınız.
  • Eğer saçınızı boyamak için kullandığınız bakır karamel rengi saç boyasının hemen saçınıza işlemesini isterseniz kaliteli bir boya markasının ürününü satın alınız.
  • Bu şekilde yavaş yavaş saçınız önce turuncu rengini alacaktır. Siz bakır karamel tonunda boyamaya devam ederek en sonunda hayalinizi süsleyen o saç renk tonunu elde edeceksiniz.

Saç Renk Tonlarının Bakır Karamele Karşı Tepkisi

Her saç rengi direkt olarak bakır karamel renk tonuyla etkileşime girmez ve her saç renginde de bu renk aynı etkiyi bırakmaz. Örneğin kestane ve kahverengi saç tonlarına sahip bir kadının Saç Rengini Bakır Karamel Yapması daha kolay olacaktır. Çünkü açık saç rengindeki pigmentler bakır karamel rengini kendisine çekecektir.

Ancak kızıl ve siyah gibi saç renklerine ise bakır karamel saç renginin girmesi ve tam anlamıyla ben buradayım demesi zaman alır. Bunun için birkaç kez boyama işlemini yaparak bakır karamel tonunun saça girmesi sağlanır.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica