Neler Yapar?

Bilgi Noktası olarak kısa süre önce yayın hayatımıza başladık. Bu kadar kısa süre içerisinde oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyoruz. Kısa sürede büyüyen ailemiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Türkiye'nin en bilgi içerikli online platformunu hayatınıza sokuyoruz ve eşsiz bir bilgi kanadında sizleri ağırlıyoruz.

En kaliteli bilgileri an ve an sizlerle paylaşarak her türlü bilgiden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bu da bizi en kaliteli bilgi noktası haline getiriyor. İstediğiniz en güzel bilgileri uzman kadromuz ve çalışkan ekibimiz ile ulaştırıyoruz. Sizlerin de bizlere katkı sağlamasına imkan veriyoruz. Elimizden gelenin fazlasını yaparak sizler için en kaliteli ve en doğru bilgiyi 7 gün 24 saat aralıksız çalışan uzman ekibimiz ile sunuyoruz. Sizler de bilgi noktasında en kaliteli ive en ilginç bilgileri bulabilirsiniz.

Bilgi Noktası Hakkında

Yayın hayatına ilk olarak internet sitesi ve sosyal medya platformları üzerinden başlayan bilgi noktası platformu takip edenlerine en doğru bilgi ve haber kaynaklarını sağlıyor. Yeni çağın en bilgili ve en doğru platformu olan bilgi noktası en yeni medya düzenini ve içeriklerini de yakından takip ediyor. Sizlere bilgileri ve haberleri en düzgün ve güzel içerikli hali ile yansıtıyor. En popüler ve en ilginç çağın en gözde resimlerini, videolarını ve bilgilerini sizlerle paylaşıyor. Geniş bir galeri sunarak sizlerin her türlü bilgiden haberdar olmanızı sağlıyor.

Bilgilerini geniş bir fotoğraf ve video ağı ile destekleyerek en etkili biçimde sizlere ulaştırıyor. Haberleri, fotoğrafları ve videoları tek bir noktada bulabiliyorsunuz. Bunlara kolaylıkla ulaşıp arkadaşlarınızla ve sevdikleriniz ile paylaşabiliyorsunuz. 7 gün 24 saat her an her türlü bilgi bilgi noktası sayesinde evinize, iş yerinize kısacası sizin olduğunuz her yere taşınıyor.

Bilgi noktasında en güzel içerikleri okurken bu içeriklere katkı yapmak isteyen kişilere de pek çok fırsat veriliyor. En beğendiğiniz video ve resimlere kendi yorumlarınızı katarak arkadaşlarınız ile buluştura biliyorsunuz. Bilginin en kalıcı olduğu adres sizlere oldukça farklı bir dünyanın da kapılarını aralıyor.

Bilgi paylaşıldığında anlam ifade eder. Her insanın bazı konularda daha fazla merakı vardır ve genel olarak kendini geliştirmeyi ister. Bazı insanlar da içinde bulundukları durumlardan daha sağlıklı çıkabilmek için bazı bilgilere ihtiyaç duyar. Örneğin herhangi bir hastalık ile karşı karşıya kalmak ile onunla savaşmak bilgi gerektirir. Çünkü ne ile mücadele edildiğinin biliniyor olması gerekmektedir.
Aynı şekilde annelik uçsuz bucaksız bilgiler ile donatılı kutsal bir süreçtir. Daha basite indirgeyecek olur isek de ekonomik, doğa ya da genel kültür de içerisinde yüz binlerce bilgi barındıran kavramlardır. Artık devir internet devri. Dolayısıyla insanlar merak ettikleri her konuyu internetten tek tek araştırabiliyor. Peki, ama ulaşılmak istenen her bilgi tek bir çatı altında toplansaydı çok daha iyi olmaz mıydı? İşte tam da bu noktada devreye giren bilginoktasi.com sitesi annelikten gebeliğe, otomobilden borsaya kadar binlerce bilgiyi sizler için derliyor.

Kafanızdaki Soru İşaretlerini Giderin

Meraklı ve ilgili olmak aslında her insanın içgüdüsünde bulunan bir davranış biçimidir. Bazen gitmek istediğimiz ancak gidemediğimiz bir yeri merak ederiz, bazen ise hangi konuda yeteneklerimizin olduğunuz. Aklınıza gelebilecek her türlü soru ve merakınızı uyandıran konular burada. Gezi rehberinden hobi dünyasına kadar hayatınızı şekillendirebilecek onlarca bilgi sizler için uzman bir ekip tarafından derleniyor. Çeşitli görseller ya da videolar ile süslenen bilgiler sayesinde ufkunuzu genişletebilir ve hayata çok daha farklı bir noktadan bakabilirsiniz.

Siz ve Hayatınız Bizim İçin Değerli

Siteden edinebileceğiniz bilgiler sayesinde vücudunuzdaki güneş lekelerine deva bulabilir, bebeğinizin neden sürekli kustuğunu çözebilirsiniz. Adet sancılarınız için pratik bilgiler, deneyebileceğiniz çeşitli yatırım araçları, otomobilinizin piyasa değeri ve bunun gibi daha pek çok bilgi. Artık aklınızı meşgul eden sorular ile boğuşmayı ya da site site gerçek yanıtı aramanıza gerek yok. Çünkü zaten bu sitede en doğru ve tarafsız bilgiler parmağınızın ucunda. Tatil planınızı bu siteye uğramadan yapmayın ya da alternatif tıbbı bu siteden okumadan denemeyin. Unutmayın her doğru bildiğiniz bilgi gerçeği yansıtmıyor olabilir. Bu nedenle siteye uğrayıp, uzmanından öğrenmeden aksiyon almayın.

Bilgi Noktası.Com Topluluk Kuralları

 • Üyelik öncesi bilginoktası.com sitesinin yasal sözleşmesi site içerisinde yayınlanmıştır ve okunmalıdır.
 • Her üye yaptığı yorumlardan sorumludur.
 • Sitenin içeriğine yönelik küfürlü yorumlara müsamaha gösterilmez, üyeler bu konuya itina göstermelidir.
 • Site çalışanlarına ve diğer üyelerin kişiliklerine saldırgan yorumlar yapılmaz yapanların üyelikleri iptal edilir.
 • Her üye kendi yasal haklarını bilmeli ve sitenin hem moda editörlerine hem de üyelerine saygılı olmak zorundadır.
 • Belden aşağı yorumlar olmamalıdır.
 • Genel ahlak kurallarına uyulmak zorunluluğu vardır.
 • Her üye bilgi noktası.com üyesi olmak için gerekli üyelik şartlarını taşımalı ve üyelik prosedürünü eksiksiz doldurmalıdır.
 • Üyeler kendi çıkarlarını düşündüğü gibi sitenin çıkarlarını da düşünmelidir. Sitenin takipçi sayısını artırmaya yönelik üye kazandırmalıdır.
 • Site kullanıcıları karşılıklı saygı çerçevesinde hareket etmek zorundadır.
 • Din, ırk, cinsiyet ve küfür yorumu yapan üyelerin üyelikleri iptal edilecektir.
 • Üyelik sözleşmesi dışında hareket edenlerin, provokatif ve rencide edici yorumları yayımlamama hakkı bilgi noktası tarafından saklıdır.
 • Şiddet içerikli yazılar red edilecektir.
 • Kurumlara, bireylere ve özel kuruluşları aşağılayıcı yorumlar yapılmasına izin verilmemektedir
 • Kullanıcı dili Türkçe olup, yorumlar yalnızca küçük harflerle yazılacak büyük harf kullanılmayacaktır.
 • Yazım ve imla kurallarına gerekli özen gösterilmelidir. Bilgi noktası.com gerekli gördüğünde yorumları düzeltme ve silme hakkını saklı tutar.
 • Ticari ve telif hakkı içerikli yazılara bilginoktası.com sitesince izin verilmeyecektir.
 • Kışkırtıcı, aşağılayıcı, öfkelendirici, irrite edici yorumlara izin verilmeyecektir.
 • Kullanıcı isimleri anlamsız, saçma sapan ve nahoş olmamalıdır.
 • Kişisel bilgilerin ve özel bilgilerin üyelerin kendi güvenlikleri gereği paylaşılmaması için özen gösterilmelidir.
 • İçerik dışında yorum yapılmaması önerilir, aksi takdirde bilgi noktası.com site yöneticilerince üyelik askıya alınır, engellenir yada silinir.
 • Bilgi noktası site sorumlularına yapılan saldırgan yorumların silinmesi olasıdır. Özel küfürlü mesajlarda silindiği gibi üyeliklerinde iptali söz konusudur.
 • Birden çok aynı mesaj gönderilmesi durumunda ve spam mesajların yasak olduğu bilginoktası.com site sözleşmesinde yazılı bulunur ve bu durumlarda üye engellenir.
 • Adli mercilere saygısızlık içeren yorumlara müdahale edileceği bilinmeli ve oluşabilecek suçlardan her bir üyenin sorumlu olacağı unutulmamalıdır.
 • Oluşabilecek adli süreç için tüm yorumlar kayıt altına alınmaktadır.

Yayın İlkeleri

bilginoktasi.com, birçok farklı konularda haber, içerik ve hizmet sunan, kullanıcıları ile iletişim halinde olan ve belirlenmiş bazı yayın ilkelerini benimsemiş olan büyük bir sosyal medya platformudur. bilginoktasi.com ekibi, yararlı bilgiler vermeyi amaç edinerek bu bilgiler ışığında insanların bilinçlenmesini ilke edinmiştir.

Genel anlamda sağlık hakkında gerçek ve doğruluğu kanıtlanmış olan bilgileri sunarak, doğru bir yaşam için yardım etmeye çalışmaktadır. Hem canlı türleri, hem insan anatomisi, hem de teknolojiye bağlı sağlıkla ilgili tüm yazılara erişmenizi mümkün kılmaktadır.

bilginoktasi.com, pek çok kitleye ulaşarak ve yayınları ile insanlara seslenerek daha sağlıklı bir yaşam ve dünya yaratma gayesi içindedir. Genel olarak insanların aklına gelmeyen bir çok türde faydalı bilgilerin aktarımı sağlanmaktadır. Küçük gibi görülen şeylerin esasında ne kadar hasarlara sebebiyet verebileceğini gözler önüne sermektedir.

bilginoktasi.com'un asıl amacı insan sağlığı olduğundan dolayı tam anlamıyla titiz çalışmalar yapılmaktadır. Bu şekilde en doğru bilgi insanlara aktarılmış olmaktadır. Profesyonel ekip sayesinde bütün araştırmalar incelenerek en doğru bir biçimde sizlere ulaştırılmaktadır.

Yayın İlkelerinin Temel Amaçları

bilginoktasi.com pek çok soruya cevap vermenin yanında sizlere soru iletimi de yapmaktadır. Bütün merak edilenlere karşın en doğru ve gerçek bilgiye ulaşabileceğiniz adres olmak için kendinden emin bir şekilde ilerlemesini sürdürmektedir.

bilginoktasi.com, doğruluğu ilke edindiği için bütün sorularınızı cevaplandırmaya hazır bulunmaktadır. En temel amaçlarından biri ise, sağlığın ve bilimin yanında bulunarak insanlığa katkı sağlamaktır. Bu amacı ilke edinerek gereken bütün araştırmaları ve önlemleri alarak yoluna devam etmektedir.

Kullanıcıların Dikkatine

bilginoktasi.com sitesinin temel amacı, yasalara, hukuka, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmaktır. Bunun yanında 5651 sayılı yasada tanımlanmış olan video, haber ve resim içeriklerine erişim sağlanması için hizmet sunmaktadır. Bu yasaya göre, yönetimin ekledikten sonra zaman aşımına uğrayan haber, video ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle bilginoktasi.com 'uyar ve kaldır' ilkesini benimsemiştir.

bilginoktasi.com'da yayınlanan haberler kaynak gösterilerek sizlere sunulmaktadır. Burada yer alan yazı, makale, haber, video, yorum ve bütün tıbbi bilgi içeren içerikler yalnızca genel bilgilendirme amacı güder. Yayınlanan bilgiler doktor muayenesi ve tedavisi yerine geçmez ve teşhis ile tedavi yöntemi olarak kullanılamaz.

Yandex.Metrica